Tuesday, April 13, 2010

Peserta Megahasz Giveaway #1/2010

Ini adalah senarai Peserta Megahasz Giveaway #1/2010. Senarai akan diupdate dari masa ke semasa. Kalau dah masuk, tapi nama tiada di sini mohon maklumkan pada saya. Nama saya akan masukkan sekali saja walaupun diberi melalu blog dan facebook.

BLOG
1) Nurul Aima - tsukinano@gmail.com
2) Hidayah - hyde_0810@yahoo.com
3) Nida - radinsah@gmail.com
4) Ammi Sara - sara07_amji@yahoo.com
5) Afne - noorafne@tsssb.com
6) Nigina - esmiera@yahoo.com
7) Ealyie - ealyie_14@yahoo.com
8) Rozy - Annarozy@yahoo.com
9) YanaNuar - mya_ariana@yahoo.com
10) Julia - fatin_akasyah@yahoo.com.my
11) Cik Wa - momluvyou@gmail.com
12) Anin - farhanin1984@gmail.com
13) Ira Kecik - ira_kecik@yahoo.com
14) Shila - ctnorshila85@gmail.com
15) Hana Seman - hanaseman@yahoo.com
16) Zai Kulim - zbintim@yahoo.com.my
17) Ayu Selalu - ayuayu101@yahoo.com
18) Sofiah - sofiahb@ymail.com
19) Usharapa - zalina50@yahoo.com
20) Rosilah - rosilahi@yahoo.com
21) Sarah - sarahghazali84@yahoo.com
22) Izan Cute - sarizancheamat@ymail.com
23) Segalanyer Kuterima - sakinahmohdghazali@yahoo.com
24) Ina Hasan - ina_hasan@yahoo.com
25) Ina Sepi - inasepi@ymail.com
26) Juniza - kjuniza@yahoo.com
27) Ogy - fauziahkamarudin@ymail.com
28) Syakila - noeill_11@yahoo.com.my
29) Taufidris - taufidris@yahoo.com
30) Lyana Rusli - lyanarusli@gmail.com
31) Rosnita Zulkifli - rosnita@tsssb.com
32) Nora - norazana78@gmail.com
33) Pertmuffin - snhawa@teac.com.my
34) AsmaWaty - asmawaty19@yahoo.co.uk
35) Ninarif - ninarif@yahoo.com
36) Mhafiz - bangbayan99@yahoo.com
37) Eirin - eirinambrose@gmail.com
38) Jude - jaymee4u2c@gmail.com
39) Maria - rieyanee_1125@yahoo.com

FACEBOOK
1) Normiza Zakaria - kakchik79@yahoo.com.my
2) Habibah Mohamed - habibahmohamed@yahoo.com.my
3) Nurshahida Zahari - nauzuha80@yahoo.com
4) Haslinda - hasurinde@gmail.com
5) Dura - zalira2428@yahoo.com
6) Aniza - anizadaud@yahoo.com
7) Ila - ila_ismail123@yahoo.com
8) Noor Aini - ainiash@yahoo.com
9) Nurul Aimi - lovelycutecrystal@gmail.com
10) Syuhada - syuhada@amdi.usm.edu.my
11) Najwa Mohd Adnan - adwawa3@yahoo.com
12) Noor Faizura - zura_hery@yahoo.com
13) Azlina Amil - eena_2012@yahoo.com
14) Lixa - justlixa@gmail.com
15) Jaja - jajagary@yahoo.com

1 comment:

cikWa said...

tqvm...nama saya ada kat nombor 10 tu
tqvm kak aishah :)